Lokalizacja

Każdy z nas co roku z niecierpliwością wyczekuje urlopu, który zagwarantuje nam wyczekiwany spokój i odskocznie od codziennego życia. Doskonałym miejscem na urlop są Międzyzdroje, a dokładniej By The Sea Resort. Jest to developer posiadający w swojej ofercie luksusowe apartamenty. Polecamy to miejsce, albowiem posiada ono fantastyczną lokalizację. 


By The Sea Resort znajduje się nad samym morzem, nieopodal parku narodowego. Wyobraźmy sobie te cudowne widoki, każdego ranka gdy wstajemy możemy podziwiać nasze piękne morze Bałtyckie. By The Sea Resort znajduje się tak blisko morza, że nie musimy nawet ubierać rano butów, aby dostać się na plażę i relaksować się w blasku słońca, słuchając przy tym szumu morskich fal. 


By The Sea Resort to jedyny budynek w Polsce, który jest położony tak blisko morza, drugie takiego nie ma. W bliskiej odległości od tego wspaniałego miejsca znajduje się Promenada Gwiazd, na którą na pewno warto się udać oraz Woliński Park Narodowy, który jest doskonałym miejscem na spacery, z dala od miejskiego zgiełku i zwykłej codzienności. 


By The Sea Resort gwarantuje swoim Klientom niepowtarzalne wrażenia, każdy kto odwiedzi to miejsce nie będzie żałował swojej decyzji. Doskonała lokalizacja, mnóstwo atrakcji to tylko niektóre z wielu możliwości, które oferuje Państwu By The Sea Resort. Dodatkowym atutem jest to, że By The Sea Resort jest budynkiem całorocznym, więc można tutaj także przyjechać w inne pory roku, widoki zawsze są piękne i nikt tutaj nie będzie się nudził.

Warto zobaczyć
międzyzdroje
Warto zobaczyć
Gmina
ŚCIEŻKI I SZLAKI
TURYSTYCZNE
Międzyzdroje360

Trasy rowerowe

Lokalizacja ByTheSea